0 262

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një intervistë për emisionin Rubikon të KTV – së ka deklaruar se...
0 257

Pjesë e intervistës ishte edhe talenti i ‘Djajve të Kuq’, Adnan Januzaj, i cili është i fokusuar vetëm tek...
0 333

Babai i super mesfushorit shqiptar, Adnan Januzaj, ka qartësuar pozicionin e tij dhe të birit të tij sa i...
0 292

Vitali Zdorovetski edhe një herë ka arritur që në një kohë rekord të tërheqë miliona shikues në YouTube, përmes...
0 226

Një çift i moshuar nga Paraguai u martuan në një ceremoni fetare pasi jetuan së bashku për 80 vjet. ...
0 212

Kisha protestante e Payernes ka ofruar një sallë për faljen e Bajramit për besimtarët mysliman pas kërkesës së tyre. Pasi...
0 306

Prej vitit 2005, Lulzim Basha është një prej figurave më të rëndësishme të Partisë Demokratike, duke mbajtur disa prej...
0 346

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla i ftuar në emisionin ‘Opinion’ të “TV Klan”, ka pasur një debat me...
0 656

Me rastin e festave të nëntorit, komuna e Tetovës duke dashur të nxisë dhe promovojë...
0 280

Ish-Nënkryetari i PDK’së, Fatmir Limaj ka vazhduar betejën për të fituar Malishevën me kandidatin për Kryetar të kësaj komune...