0 141

Mjaftoi një dygolësh në transfertë ndaj Sunderland, në premierën e tij si...
0 138

Raundi I fundit I ndeshjeve në Grupe do të plotësojë kuadrin e skuadrave...
0 378

Lëvizja VETËVENDOSJE! dëshiron të urojë gjithë besimtarët, gëzuar festën e Kurban Bajramit. Kjo festë sjell mes nesh simbolin e...
0 205

Patriarku serb, Irinej ka deklaruar në Patriarkanën e Pejës që serbët e Kosovës duhet të dalin në zgjedhjet lokale...
0 187

Në prag të 15 Tetorit, ditës ndërkombëtare të të verbërve, kryetarja e Tetovës Teuta Arifi...
0 236

Komisioni Parlamentar për të Drejtat dhe Interesat e Komuniteteve dhe Kthim sot e ka bllokuar Projektligjin për statusin dhe...
0 271

Nijazi Idrizi, ish deputet i PDK-së të hënën pasdite në një ceremoni solemne ka aderuar zyrtarisht në degën e...
0 247

Përfaqësuesi Special i BE-së, njëherësh Shef i Zyrës së BE-së në Kosovë, Samuel Zbogar, ka reaguar lidhur me shpërthimin...
0 273

Iniciativa Qytetare për Malishevë ka komentuar vizitat e shpeshta që kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi po ia bën këtij...
0 257

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka thënë të hënën në Junik, se nuk ka ardhur...