Madonna sot u dëbua nga rrjeti i kinemave “Alamo Drafthouse”, pasi kishte shqetësuar gjithë sallën me...
0 307

Pezullohet nga detyra komandanti i Policisë në Qytetin Studenti në Tiranë. Vendimi është marrë pasi komandanti i Policisë në...
0 233

Takimi i para disa ditëve në Bruksel, midis Kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe homologut të tij serb, Ivica...
0 310

Realist dhe të drejtë e ka konsideruar Shpëtim Idrizi qëndrimin e Ministrisë sonë të Jashtme për vendosjen në tryezë...

Rita, si fytyrë e re e buzëkuqit të falshëm “Rimmel”, ka njoftuar familjen e saj me...
0 791

Larissa Riquelme ishte absolutisht figura kryesore e Botërorit 2010. Bukuroshja paraguaiane ishte bërë e famshme pasi e kishte futur...
0 341

Mediet zviceriane raportojnë se, Interi dhe Evertoni janë vënë në kërkim të mesfushorit Granit Xhaka. Ekipi italian dhe ai...
0 323

Paraqitjet e mira të tij dhe dygolëshi i parë në karrierë kundër Sunderland në PremierLeague si titullar me Manchester...
0 190

Sami Kediras nuk mbajnë më nervat. Mesfushori i...
0 142

Sfida e “Qemal Stafës”, Shqipëri –...