0 201

Telenovela “Honda” duket se do pasurohet nga seri të reja. Sipas asaj...
0 178

Gjithçka nisi gjatë merkatos së verës, me Victor Valdes që deklaroi se pas 20...
0 143

I ftuar për të folur për autobiografinë e tij që pritet të publikohet...

Një show që sjell personazhet “VIP” të ekranit në një tjetër format. Bëhet fjalë për “Dancing...
0 192

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Alma Lama, në profilin e saj në rrjetin Facebook ka postuar një fotografi...
0 203

LDK-ja dhe Vetëvendosje vazhdojnë ta kundërshtojnë njëra tjetrën përmes reagimeve publike. Pas reagimit të VV-së ndaj deklaratave të zyrtarëve...
0 220

Në zhurmën e madhe të fushatës për zgjedhjet lokale është një kandidat që nuk po bën diçka të tillë....
0 192

Dëshmia që ekziston dokumenti joformal gjermano-britanik, i cili parasheh që Beogradi dhe Prishtina duhet t’i zgjidhin marrëdhëniet ndërmjet vete,...
0 217

Dje rreth orës 13 në afërsi të digës pranë fshatit Gabrovo në Gjevgjeli, ka...

Reperi më i falshëm në botë, Eminem ka konfirmuar raportet se ai do të realizojë një...