0 115

Në kuadër të javës për mbrojtjen dhe stimulimin e bizneseve vendore, kandidati i LDK-së për kryetar të Gjilanit, Lutfi...
0 121

Ish-koordinatori i Paktit të Stabilitetit për Evropën Juglindore, Erhard Busek, është shprehur sot se ndarja e Kosovës është e...

Adelina Tahiri përveç me fotografi, fansat e saj i mban në “jetë” edhe me këngë e...
0 147

Një grua nga Chicago, vendosi të bëjë padi kundër policisë, për lëndimet serioze të pësuara gjatë mbylljes së saj...
0 100

 Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) ka ndërmend të ftojë Adnan Januzajn që...
0 453

Formacionet zyrtare: Shqipëri - Zvicër Shqipëri :Berisha; Lila, Cana, Mavraj, Agolli; Bulku,...
0 125

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora tashmë është fytyra më e re e kompanisë së famshme të kozmetikës “Rimmel”. Ylli...
0 119

Sipas hulumtimit të paradokohshëm, shumica e dhëndurëve dhe e nuseve natën e parë të tyre e kalojnë pa bërë...
0 110

Kandidati i AAK-së për kryetar të Gjakovës Pal Lekaj ka zhvilluar të premten një takim me studentët e komunës...
0 169

Një nga kritikat më të ashpra të raportit të progresit që pritet të publikohet në fillim të javës së...