0 283

Kombëtarja e Maqedonisë sot (e ejnte) pasdite ka zbarkuar në Kardif të Uellsit, ku të premten do të zhvillojë ndeshjen...
0 186

Udhëheqësit shqiptarë të Luginës së Preshevës kanë takuar sot në Beograd kryeministrin e Serbisë Ivica Daçiq. Në takim është...

Jehona Sopi, Gili, Vesa Luma, etj janë vetëm disa nga emrat e estradës që sërish janë...
0 184

Partia e Fortë e fton Januzajn të luajë për Prishtinën 160 0 0 10/10/2013 ,...
0 158

Xherdan Shaqiri, futbollisti shqiptar i Kombëtares së Zvicrës sot (e enjte) feston ditëlindjen e tij të 22. Ai me...
0 152

Familjarët, të afërmit dhe shokët e futbollistëve shqiptar, të enjten janë nisur ose një pjesë të premten do të...
0 157

Nëse ka një për të cilin ndeshja Shqipëri-Zvicër do të ketë edhe një...
0 165

Cristiano Ronaldo është fatsjellësi...

Këngëtarja Rita Ora, e cila njihet tashmë për stilin e veshjeve dhe sukseset e saj të...
0 173

Jakup Krasniqi, në një intervistë për emisionin “Rubikon” në KTV, ka folur për shumë gjëra që janë duke ndodhur...