0 128

Në mungesë të Javi Martinez te Bayerni i Mynihut, kapiteni i bavarezëve dhe...
0 98

Kristiano Ronaldo për momentin...
0 152

Mungesa e Mërgim Mavrajt në dy sfidat e fundit eliminatore të Botërorit me...
0 162

Zgjedhjet lokale të tre nëntorit dhe vota për PDK-në është moment kyç për ecjen përpara të Gjakovës europiane, u...
0 144

Analisti i zgjedhjeve dhe këshilltari i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, Shkelzën Maliqi thotë se në zgjedhjet e 3...

Kompania britanike e fluturimeve ajrore British Airways është në kërkim të dy stjuardesave të cilat kanë...
0 139

Pavarësisht nga stereotipi se burrat janë ata të cilët janë të pandjeshëm dhe se kjo është e gjitha në...
0 122

Shqipëria dhe Kosovë nuk do të marrin pjesë në “Miss Universe 2013”. Shkak është bërë përjashtimi i Kosovës nga...
0 103

Berlini dhe Londra janë të vendosura që normalizimi i marrëdhënieve me Kosovën, të shqyrtohet dhe vendoset si kusht në...

Tuna është shumë e lumtur me nofkën e saj të re “Zogu”. Ajo tashmë ka nisur...