0 437

Ekipi kombëtar i Zvicrës ka mbërritur sot në Shqipëri. Shqiptarët e kësaj kombëtareje janë mirëpritur nga aeroportin e Rinasit...
0 163

Barcelona është vënë në ndjekje të një talenti të shquar në kampionatin argjentinas....
0 144

Shkëlzen Gashi, i cili luajti vetëm 35 minuta në miqësoren me Armeninë, tani është gati të luajë edhe në...
0 136

Mesfushori i Arsenalit, Jack Wilshere ka qartësuar komentet e tij drejtuar mediave sa i përket çështjes Adnan Januzaj për...

Miss Universe Albania 2013, Fioralba Dizdari, dhe Miss Universe Kosovo, Mirjeta Shala, nuk do të marrin...
0 117

Kandidatja e AKR-së për kryetare të Gjakovës Mimoza Kusari-Lila ka takuar të mërkurën në mbrëmje banorët e bashkësisë së...
0 150

Qeveria e Kosovës do t’i heq taksat doganore për të gjithë shqiptarët e Luginës së Preshevës që hyjnë në...
0 140

Një pyetje mjaft interesante i është bërë portjerit Victor Valdes në një  emision...
0 177

Kombëtarja e Zvicrës zbriti në aeroportin “Nënë Tereza” bashkë me koloninë e...
0 138

Teksa ditët shkojnë, afrohet edhe më shumë sfida e madhe mes Realit të...