0 164

Drejtoria për të hyra publike në Tetovë nuk ka lënë anësh as shitësit e druve...
0 263

Nëpër rrjetet sociale me të madhe po shpërndahet një video ku shihet se si një vajzë është duke e...
0 253

Kryetari i Iniciativës qytetare Vasel Sinishtaj tha se shqiptarët në Mal të Zi mund të shprehin pakënaqësinë e tyre...

Për të gjithë fansat, këngëtarja Belona Qereti vjen siç nuk e keni parë ndonjëherë.Këngëtarja e...
0 438

Enver Hoxha është raportuar te britanikët si kukull e emëruar në krye të Forcave të Armatosura dhe si lider...
0 388

13 vjet më parë nga qendra “Agia Varvara” apo “Shën Barbara” që ndodhej në Nea Smyrni të kryeqytetit grek...
0 267

Juventus është fituese e derbit të javës të luajur të dielën mbrëma...
0 256

Mynihu ka patur këtë muaj fluksin më të madh të turistëve dhe kjo...
0 459

Për të gjithë fansat, këngëtarja Belona Qereti vjen siç nuk e keni parë ndonjëherë. Këngëtarja e njohur, ka pozuar...
0 328

Fatmir Limaj mund vazhdojë të kërkoj vota për kundërshtarët e PDK-së sepse të paktën edhe për një kohë nuk...