0 234

Kohë më parë, publicisti Veton Surroi në një forum në Vjenë për Kosovën kishte vecuar tri elemente që sipas...
0 276

"Gjatë fillimit të nëntorit, ish lideri i LSDM-së, Branko Cërvenkovski do të arrestohet", - kështu deklaroi kryetari i organizatës...

Rihanna ka marrë shumë kritika për videoklipin e këngës ‘Pour It Up’, por ajo që bën...
0 219

Strategu portugez, Jose Mourinho, e ka shpallur veten si trajneri më i mirë...
0 357

Manchester United rikthehet te fitorja. "Djajtë e Kuq" kanë triumfuar 1-2 në transfertë përballë Sunderland dhe kjo falë talentit shqiptar Adnan...
0 162

Një pamje filmike e pazakontë ka shoqëruar edicionin e lajmeve të televizionit publik cek, Česká Televize. Ndërsa...
0 301

Vladimir Kliçko mbetet mbret i peshave të rënda në boks, duke unifikuar katër tituj në një mbrëmje të vetme, IBF, ËBO, IBO DHE ËBA...
0 300

Roma e ka deklasuar Interin në derbin e Italisë. 3 me 0 fitoj...
0 352

Një pjesë e madhe e shikuesve të “Fiks Fare” u mërzitën kur mësuan se Sajmir Kodra, i cili njihej...
0 314

E ka mbajtur të fshehtë dëshirën për të pasur një gjoks të madh dhe, siç shohim, tashmë e ka...