0 164

Një nga artistët më të famshëm të hip-hop-it dhe një nga më të pasurit e industrisë muzikore ka pranuar...

Në rrjetet sociale të huaja por edhe ato vendore qarkullon lajmi se aktori i njohur komedian,...
0 175

Janë bërë publike skicat e para të xhamisë që do të ndërtojë Erdogan në sheshin Taksim, që është sheshi...
0 141

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti në vazhdim të vizitës zyrtare në Bruksel, takoi Komisionerin Evropian për zgjerim Shtefan Fyle....
0 117

Nëse ndryshohet identiteti i kombit maqedonas, në Ballkan mund të...
0 162

Hyn nga njëra derë, nënshkruhet dhe del nga tjetra. Kështu deputetja nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu të mërkurën...
0 248

Lajmi se ekziston mundësia që të ndalohet ezani në qytetin e Shkupit ende flitet në heshtje nga qytetarët. Kurse,...
0 131

Pas një informate për dyshimin e ekzistimit të një mjeti shpërthyes në Aeroportin Ndërkombëtar "Adem Jashari" në Prishtinë,...

Aktorja Gwyneth Paltrow është shfaqur në formë të shkëlqyer në reklamën e re të parfumit “Hugo...
0 175

Shefi i kabinetit të drejtorit të “Postës së Maqedonisë” Rafiz Aliti, është nxjerrë para...