0 313

Fan - faqja dhe profili personal i gazetarit kontrovers maqedonas, Milenko Nedellkovskit, i cili përflitet nëpër koluare të ndryshme...

Këngëtarja shkupjane,Adelina Tahiri si duket nuk e ka ndërmend të kthehet nga pushimet në Dubai. Provokative...
0 286

Ndërkohë që provinca Quebec në Kanada po merr masa që punonjësit e administratës shtetërore të mos lejohen të mbajnë...
0 262

Në St. Hilaire du Touvet, në juglindje të Francës, është zhvilluar për të 40-tën herë gara për ‘La Coupe...
0 202

Në një koment të tij për gazetën e Shkupit Veçer, gazetari, Dragan Pavloviç Llatas, shkruan se, përveç vizitës së...
0 326

Në një koment të tij për gazetën e Shkupit Vecer, gazetari, Dragan Pavlovic Latas, shkruan se, përveç vizitës së...
0 553

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, sot qëndroi në Ambasadën Amerikane në Shkup ku realizoi një takim...
0 294

Kryetari i Komunës së Podujevës, njëkohësisht kryetar i degës së LDK-së, Agim Veliu e ka akuzuar PDK-në, se...

Rihanna ka qenë e pranishme në një koncert me rastin e Cmimit të madh të Formula...
0 214

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, sot qëndroi në...