0 309

As deklarata e Ramës, e as etiketimet e ndryshme që po i marrim nga shtetasit Shqiptarë nuk na kanë...
0 345

Erdogan është një mysliman i mirë që e donë popullin dhe vatanin e vetë dhe një lider i “madh”...
0 395

Portali Almakos ishte i pari që publikoi kundërthënien në lidhje me kandidimin e Agim Çekut, për kanditat të Prishtinsë...
0 334

Kryeprokurori i Egjiptit ka lëshuar një urdhër arresti për dijetarin mysliman Shejh Jusuf al-Kardavi, njoftojnë mediat, transmeton mesazhi. Dijetari i...
0 349

Falë kësaj mesatareje kjo fe arriti t’i përshtatet çdo vendi dhe çdo kohe, që nga koha kur filloi shpallja...

Ish Miss Italia, 40 vjcarja Martina Colombardi ne faqen e saj personale ka publikuar imazhe te...
0 179

Pantsu nuk janë asgjë më shumë se sa të mbathura për telefonin, të cilat janë të...
0 180

Supertalenti spanjoll, Isco është shëndrruar këtë fillim edicioni si lojtari më i rëndësishëm...
0 206

David Moyes është i qetë para përballjes me Manceshter City, që do të...

95 milionë ka përfituar ky çift gjatë 2013-s, 15 më shumë se dyshja që vjen pas...