0 312

Kur bie nata në Damask, shumica e njerëzve mbyllen të frikësuar në shtëpi për shkak të konfliktit që ka...
0 242

Qeveria e re e së majtës ka disa ditë që ka nisur punën. Janë marrë vendimet e para të...
0 337

Gjermania hartoi një listë të kërkesave për rrugën e Serbisë drejtë BE-së, të cilat i mbështet Britania e Madhe....
0 182

I pyetur nga një deputet opozitar maqedonas se kush do t’i paguajë dëmet nga mbyllja e kufirit me ...
0 198

Para se të shkarkoni softuerin e ri rekomandohet ruajtja e të dhënave të formateve të ndryshme...

Bukuroshja prishtinase Rita Ora, ka darkuar me aktoren e famshme hollywoodiane, Gwyneth Paltrow.Ende nuk dihet qëllimi...

Ndonëse është komentuar për një lidhje të mundshme mes rep artistit Noyzi dhe banores së edicionit...
0 289

Në Xhakarta të Indonezisë u zhvillua për herë të parë konkursi i bukurisë “Miss Myslimania” ku ftohen të marrin...
0 394

Ndonëse është komentuar për një lidhje të mundshme mes rep artistit Noyzi dhe banores së edicionit të fundit të...
0 253

Isa Mustafa po ndihet i pakonkurrencë në Prishtinë. Kryetari i komunës tha se me lehtësi do t’i fitonte Hashim...