Misioni përtej detit… Adil Ramadani dikur një model super i fashmëm, ku karrieren në fushen e...
0 284

Pavarësisht faktit se me akuzat që bëri ndaj disa figurave kryesore të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës kohë më parë,...

Lajme te shumta mbi lidhjen e Nores dhe Robertit, por kete here si duket cifti po...
0 309

Nuk ka kthim në Pikën Zero pas gjithë kësaj çfarë ndodhi në Bllacë. Qeveritë e Kosovës dhe të Maqedonisë,...

Ajo mund të jetë 60 vjeçe por kjo nuk e ndalon që të jetojë si një...
0 347

12 persona mbetën të vrarë dhe disa të tjerë të plagosur, pasi që dy persona të armatosur me armë...
0 262

Adnan Januzaj është djaloshi tek i cili mban shpresa gjithë Mançesteri. Mesfushori i talentuar mund të jetë lojtari plus...
0 295

Mbrojtësi francez, Eric Abidal, ka bërë të ditur se ish-bashkëlojtari i tij te Barcelona, Daniel Alves, i kishte ofruar...
0 309

Braziliani Kaka gjatë kësaj vere braktisi Realin dhe u kthye te Milani, te klubi në të cilën ka luajtur...
0 337

Një helikopter ushtarak sirian është rrëzuar në afërsi të kufirit me Turqinë, në zonën Xhabal al-Akrad, pikëmbështetje kryengritëse në...