0 260

IPhone 5S i sapo prezantuar nga Apple ka pasuruar me disa veçori të reja linjën e...

Eshtë martuar Puhie Demaku, ajo i ka dhënë sonte fund beqaris duke u kurorëzuar me Driton...

Një set fotografik i Rozana Radit gjatë pushimeve që ajo bën ditët e fundit. Rozana nuk...
0 383

Pas një operacioni në Siri që njerëzit e Pollatit kanë shkuar. Ata kapen nga ushtarët e Bashar El-Assadit. Ky...
0 357

Legjenda i futbollit, Sir Alex Ferguson tashmë është në pension dhe nuk e ka problem të zbulojë sekretet e...
0 265

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, z. Edi Rama, me bashkëpunëtorë vizitoi sot në mbrëmje Lëvizjen VETËVENDOSJE! me ç‘rast u...
0 288

Sonte zyrtarisht është bërë prezantimi i futbollistit tetovar te FC Cagliari, skuadër kjo që arriti të bëjë për vete...
0 291

Barcelonë, 13 shtator - Mesfushori spanjoll Andres Iniesta ka refuzuar ofertën e parë që i ka bërë skuadra e...
0 262

(KUJDES: FOTO ME PËRMBAJTJE SHQETËSUESE) Ndërsa bota diskuton për ndërhyrjen ushtarake në Siri, këto pamje të tmerrshme tregojnë brutalitetin e luftës civile atje. Në...
0 200

Vizita e parë e Edi Ramës në cilësinë e kryeministrit të Shqipërisë do të mbahet në mend, ndër të...