Nuk ka mënyrë më të mirë për të pritur vjeshtën dhe shirat e parë, sesa një...
0 132

Ideja e Malit të Zi për të formuar të ashtuquajturën gjashtëshe të Ballkanit Perëndimor, apo Jugosllavia e re, nuk...
0 110

BlackBerry Z10 ka rezultuar një dështim për kompaninë e cila raporton një humbje prej 935.000.000 $....
0 129

Mesfushroi i Newcastle United, Cabaye ka arritur të shënoi një gol jashtzakonsisht të...
0 147

Mourinho kundër të gjithëve , konferencat e tij të shtypit nuk janë kurrë banale, dhe special onë dha një...

“Një krijesë delikate, si kukull e bukur qeramike”, kështu e ka vlerësuar anëtari i jurisë së...
0 133

Adnan Januzaj po vazhdon të impresionoj. Mesfushori me prejardhje shqiptare ka shënuar një...
0 143

Roberto Mancini do të jetë trajneri i ri i Gallatasarajit pas largimit të Fatih Terim nga drejtimi i klubit...
0 108

Menaxheri i Chelseat, Jose...
0 156

Siç transmetojnë agjencitë, ekzistojnë dyshime se një grup nga Singapori i udhëhequr nga biznesmeni Dan Tan ka përdorur edhe...