Mihrije Braha nuk njeh moshë dhe prova më e mirë për këtë janë fotot që vetë...

“Kam marrë propozime nga djem, por po i peshoj me kujdes, në shtator mund të jem...

Romanca mes Alexandre Pato dhe Barbara Berlusconi është një kapitull i mbyllur tashmë. Ai ndodhet në...

Rosie Huntington topless për produktet kozmetike australiane, “ModelCo”. Modelja26-vjeçare britanike shfaqet vetëm me një palë xhinse...
0 174

Denzel Washington i reziston konsumit te mishit Denzel Washington eshte bere ylli me i fundit qe...
0 152

Shtojini shije dites...
0 245

Arratisje spektakolare nga burgu Nje 33 vjecar i denuar ne burgun e Arkansas-it ka arritur te...
0 219

Perse te martohesh me te! Para pak kohesh ne Twiter u shfaq nje “hashtag”...

Lindsay Lohan doli nga rehabilitimi ditën e martë pasi plotësoi trajtimin 90-ditësh të urdhëruar nga gjykata....

Në çift, me fëmijët ose me miqtë, yjet e botës së spektakleve, modës dhe kinemasë nuk...